Obchody budova A+B

Obchody

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory o celkové výměře 2.000 m², které se nachází celkem na třech podlažích.

Umístění obchodních prostor v multifunkční budově OKO je strategické, jelikož zde denně projde mnoho lidí, kteří navštíví svého lékaře, kancelář nebo jen prochází kolem. Komerční prostory se nachází v těsné blízkosti hlavní dopravní tepny, kde denně projede až 40 tisíc vozidel. Vzhledem k nedostatku parkovacích míst v okolí centra bude OKO se svým parkovištěm jednoznačně první volbou pro nákupy i lékařskou péči.

V blízkém okolí se nachází také vysokoškolské koleje, Zlínská poliklinika i subjekty státní správy. U Zlínské polikliniky se rovněž nachází malý parčík, který doplňuje už tak pestrou mozaiku, kterou OKO nabízí.

Výhodou je i skvělá dopravní obslužnost. Přímo před budovou se nachází frekventovaná zastávka MHD.

Všechny uvedené dispozice jsou modelové, v případě zájmu Vám prostory připravíme dle Vašich potřeb, v případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Podlaží s obchody:

Veškeré informace k obchodním podmínkám a technickým standardům Vám rádi poskytneme na vyžádání, případně při osobním jednání.

Vizualizace podlaží:

Máte zájem o pronájem prostoru?
Kontaktujte nás!

Všechny odeslané údaje budou použity pouze ke zpracování Vašeho požadavku. Jak přesně s Vašimi údaji zacházíme se můžete dozvědět na stránce Ochrana osobních údajů